Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Itálie
TEL: +420 731 011 116

DOVOZ AUT Z AUTOMOBILE.IT

Pokud si vyberete na www.automobile.it pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

DOVOZ AUT Z AUTOSCOUT24.IT

Pokud si vyberete na www.autoscout24.it pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Ceník služeb - Garance pevné ceny bez skrytých poplatků 

 

Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů v autobazaru, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů.

Snažili jsme se stanovit ceník našich služeb tak, aby byly pro naše klienty přehledné, neskrývaly žádné další poplatky a zákazník nemusel složitě vypočítávat a sčítat všechny položky ceníku. Vycházeli jsme ze zkušeností, provozních nákladů a finančních možností většiny klientů.

 

Proto jsme stanovili jednotnou cenu za naše služby na 15.000,- Kč*.

 

 

V ceně je zahrnuto:

 • Telefonické ověření vozidla v Itálii, zjištění veškerých informací o vozu, případná rezervace. Pokud budete mít vybráno více aut např. 3 a budete mít o ně vážný zájem, ověříme Vám všechny 3, bez dalšího navýšení ceny.
 • Prověření vozidla, jeho historie (VIN, servisní knížka, stav), původ vozu, zda nebyl odcizen, apod.
 • Kontrola technického stavu vozidla na místě v Itálii naším automechanikem.
 • Absolvujeme zkušební jízdu a zkontrolujeme veškeré identifikátory vozidla a porovnáme zda vše odpovídá provedené kontrole historie vozidla a dokladům od vozidla.
 • Tlumočení a asistence u prodejce a na italských úřadech.

Navíc:

 • Váš mechanik může jet koupit auto do Itálie s Vámi ZDARMA
 • Další Váš rodinný příslušník může jet do Itálie s námi - ZDARMA
 • Vyřízení STK a přihlášení na české SPZ za Vás - platíte pouze poplatky na STK a úřadě, už nic neplatíte nám za práci.
 • Případné vyřízení úvěru pro koupi vozu. 

V ceně není zahrnuto:

 • Pohonné hmoty do našeho vozu na cestu tam i zpět. Platíte pouze za PHM. Vyřadili jsme kilmetrovník, tak aby cena nebyla pro zákazníka příliš navyšována.
 • Poplatky na italských úřadech, odhlášení vozidla z provozu: 120 – 160 Euro, dle místa koupě vozu, ceny se liší dle úřadů.
 • Přeprava automobilu na kamionu, cena se odvíjí dle typu vozu, jeho ceny, místa koupě a místa vyložení vozu.
 • Dovozová technická kontrola v ČR (Emise + STK + Evidenční kontrola): STK a emise - diesel 1955, - Kč / benzín 1850,- Kč.
 • Přihlášení do provozu (velký TP + RZ): 800,- Kč.

 

Umožňujeme firmám nákup vozidel bez DPH již přímo v Itálii na Vaši firmu!! Ceny i poplatky zůstávají stejné bez dalších navýšení.

 

Pokud Vám chybí hotovost pro koupi vozu, pomůžeme Vám vyřídit úvěr na vůz za skvělých podmínek. Více v sekci auta na splátky.

 

Neváhejte s domluvte si s námi nezávaznou schůzku, kdy Vám rádi zodpovíme případné dotazy. Popřípadně vyplňte nezávazný formulář, napiště na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte na tel. číslo +420 731 011 116.

 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

 

*Uvedená cena je orientační. Finální cena dovozu se odvíjejí od vzdálenosti, typu, velikosti a hodnoty automobilu. Příklad cen platí pro dovoz běžného vozu v cenové relaci do 300.000 korun z Itálie ze vzdálenosti maximálně 850 kilometrů. Individuální cenovou nabídku vám vždy vypracujeme předem.

 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Naše firma se pravidelně účastní aukcí automobilů. Italské aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Itálie a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z ITÁLIE NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Itálie, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.