Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Itálie
TEL: +420 731 011 116

DOVOZ AUT Z AUTOMOBILE.IT

Pokud si vyberete na www.automobile.it pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

DOVOZ AUT Z AUTOSCOUT24.IT

Pokud si vyberete na www.autoscout24.it pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Navštívili jste několik autobazarů, kde vás předem ujistili, že je vše v pořádku a nakonec odjeli bez auta? 

Ušetřete si čas, námahu a drahocenné peníze za palivo, obraťte se na nás a kupte si auto v Itálii sami! Nedůvěra lidí v tuzemské autobazary, které nabízí vozidla se stočenými kilometry, vozidla opravená po těžkých haváriích a v řadě případů velmi špatným technickým stavem, a rozdílný pohled na kvalitu dovezených automobilů nás přivedl k zavedení nové služby – dovozu konkrétního automobilu ze zahraničí přímo se zákazníkem.

V tomto případě máte Vy jako zákazník plnou kontrolu nad celým procesem výběru a dovozu automobilu z Německa.

 

Najděte si auto v Itálii sami a společně jej koupíme a dovezeme

 

1.

V nové záložce prohlížeče si otevřete webové stránky www.automobile.it nebo www.autoscout24.it

 

2.

Klikněte na položku Podrobné vyhledávání. Doporučujeme vyplnit značku, model a typ karoserie, cenové rozpětí, najeté km, druh paliva a zemi. Výbavu v prvním kroku příliš podrobně nemusíte specifikovat, stejně je nutné ji ověřovat přímo u prodejce telefonicky, protože ne vždy jsou v inzerátech informace úplné a přesné.

 

3.

Klikněte na tlačítko Zobrazit výsledky.

 

4.

Zkopírujte odkazy na vámi vybraná auta (klikněte na adresářový řádek prohlížeče, po zabarvení textu zmáčkněte současně klávesy Ctrl + C) a vložte do formuláře (klikněte na formulářové okno označené Zpráva, poté stiskněte klávesy Ctrl + V). Po odeslání vyplněného formuláře vás bude kontaktovat náš specialista na dovoz aut z Německa.

 

Co od nás získáte zdarma?

 • telefonické prověření vozidla (ověření dostupnosti, technického stavu a výbavy)
 • předběžné jednání o ceně vozu a cenovou nabídku našich služeb
 • telefonickou a e-mailovou konzultaci po celou dobu výběru a prodeje vozu.

 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

Upozorňujeme, že poptávky na auta, která budou starší 8-mi let a s více jak 200 000 km, nebudou vzhledem k vysoké rizikovosti nákupu zpracovány.

 

5.

Jestliže jste rozhodnuti pro konkrétní vůz z dovozu, zajistíme:

 • důkladné prověření automobilu
 • rezervační smlouvu
 • směnu EUR velmi výhodným kurzem
 • transfer platby do Itálie
 • objednávku dopravy
 • dovoz nového nebo ojetého auta do ČR
 • vyřízení veškeré administrativy
 • financování, pojištění i prodlouženou záruku

 

6.

Potřebujete další informace o dovozu aut z Itálie?

Volejte: +420 739 868 242

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Naše firma se pravidelně účastní aukcí automobilů. Italské aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Itálie a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z ITÁLIE NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Itálie, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.