Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Itálie
TEL: +420 731 011 116

V srpnu 2017 jsme se vybavili novou digitální zkoušečkou síly laku. Nejdříve navrtáme vrtákem lak na několika místech a poté šuplérou změříme ..........

Tak takhle přesně NEEEE. Tato mašinka ve velikosti cigaretové krabičky měří sílu laku na magnetických i nemagnetických kovech pouhým přiložením k laku automobilu. Síla laku z fabriky je zpravidla 50-100 mikromilimetrů a jakýkoli nový lak z kteréholi lakovny má sílu laku vyšší. Běžně má nový lak sílu 150-300 a při kytování dílu není problém 300-600. Mistři štukatéři dokáží až 1000. Měříte na několika místech na jednotlivých dílech karoserie a během pár inut tedy přesně víte zda má auto originální lak z fabriky a nebo zda a kde je lakované. Nenechte ze sebe tedy dělat při koupi auta blbce a využijte této služby. Naši zákazníci mají tuto službu při koupi auta v Německu, nebo Itálii zdarma. V případě zájmu Vám změříme souměrnost laku na jakémkoli voze a to u nás v Praze a za pět minut odjíždíte zklamáni a nebo spokojeni. Je třeba se samozřejmě předem domluvit zda jsme přítomni a nebo zda neměříme právě solidnost Německých prodejců.

Na internetových stránkách, v naší inzerci a vlastně všude jsme pro Vás připravili novinku.

V naší nabídce jsme začali uvádět naše aktuální nákupní ceny automobilů. Každý zákazník je dopředu informován, za kolik se dá u našich partnerů automobil zakoupit, cena za naše zprostředkovatelské služby je řešena dohodou obou stran.

Od roku 2016 najdete u Dovoz aut z Itálie také havarované a poškozené vozy.

Které jsme začali dovážet na základě stále se zvyšující poptávky našich zákazníků. Takže pokud sháníte opravdu levný vůz, vězte, že velkou částku můžete ušetřit nákupem a dovozem bouraných, nebo poškozených aut ze zahraničí.

Věčné dilema... Odborníci na automatické převodovky odjakživa tvrdě razí teorii měnit.

Instrukční knížka k vozu však stále častěji informuje o celoživotní náplni převodovky, na kterou by se „nemělo sahat“. Má to vůbec nějaké rozhřešení?

Na začátek takové malé zamyšlení. Výrobce, který náplň v automatu označuje jako celoživotní (lifetime), ještě automaticky zákazníkovi nelže.

Přestože vypadá nadpis tohoto článku velmi nelogicky, chyba v něm není.

Novela zákona o dani z přidané hodnoty totiž vymezuje pro účely pravidel výběru DPH u dopravních prostředků poněkud jiné podmínky. „Nové“ motorové vozidlo musí splňovat dvě následující podmínky a to:

  1.  Dopravní prostředek je dodán do šesti měsíců, ode dne prvního uvedení do provozu
  2.  Má najeto méně než 6 000 km

Pravidla pro placení DPH při dovozu automobilů z Itálie do ČR vycházejí ze znění příslušných Evropských směrnic.

Proto lze na tyto dovozy použít pravidla známá z ČR. V zásadě platí, že vývoz osobního automobilu z Itálie do jiného členského státu nepodléhá zdanění daní z přidané hodnoty v Itálii, ale naopak v zemi, kam je automobil vyvezen (tedy v ČR), pokud je dovozcem plátce DPH registrovaný v jiném členském státě. Nezáleží přitom na tom, zdali se jedná o nový či ojetý automobil.

Kromě klasického nákupu se v Itálii můžete zúčastnit i nákupu ve formě aukcí vozidel.

Aukce jsou omezeny několika podmínkami, ale pokud sháníte auto nad 150 000,- Kč, máte vybráno více modelů a ne pouze jeden konkrétní, jste schopni skousnout 2 % poplatek z ceny vozu jako poplatek za aukci a nechcete vůz starší 5 let, je pro Vás aukce v Německu to pravé. V aukcích nabízené vozy jsou prověřené, spolehlivé a mají doloženou servisní historii.

AUKCE AUTOMOBILŮ

Naše firma se pravidelně účastní aukcí automobilů. Italské aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Itálie a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z ITÁLIE NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Itálie, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.