Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Itálie
TEL: +420 731 011 116

AUTOÚVĚR

Zastupujeme několik bank resp. jejich dceřinné společnosti. Využijte našich množstevních slev na úrocích!

AUTOLEASING

Trendem dnešní doby je financování autoúvěrem, který má oproti leasingu na své straně většinu výhod.

Dovoz aut z Itálie nyní i na splátky 

Uvažujete o dovozu auta z Itálie, ale Vaše finanční situace neumožňuje okamžitou koupi? Nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR z důvodu nedostatku hotovosti. Díky našim profesionálním službám si můžete auta z dovozu dopřát i v případě nedostatečné finanční rezervy. Jsme schopni Vám zajistit dovoz aut z Itálie za nezměněných podmínek, které jsou vedeny na našem webu s tím, že Vám pomůžeme daný vůz profinancovat.

 

Nyní je možný dovoz aut z Itálie i bez finanční hotovosti!

 

Auta z dovozu na splátky nepředstavují žádné riziko, a spolehnete-li se na naše profesionální poradce, pořídíte si ojeté auto z Německa s veškerým servisem. Vždy budete dokonale informovaní o tom, jak dovoz aut z Itálie probíhá a kolik přesně zaplatíte i v případě koupě na splátky. Zkrátka se můžete těšit na kompletní servis, díky němuž ušetříte spoustu času a starostí.

Dovoz aut z Itálie na splátky přizpůsobené klientovi

V případě, že uvažujete o koupi vozidla, jsme Vám připraveni pomoci s profinancováním dovezeného vozidla. Pokud Vám chybí dostatečná hotovost na nákup a dovoz auta ze zahraničí a nevíte si rady s administrativou spojenou s koupí vozu, rádi Vám pomůžeme. Vaše vozidlo můžete mít výhodně pojištěné a platit vše v jedné splátce.

Připravíme Vám nabídku financování dovezeného vozidla, ve které si zvolíte optimální výši měsíční splátky a délku trvání úvěrové smlouvy. Dál stačí předložit požadované doklady a během několika minut obdržíte rozhodnutí o schválení smlouvy.

Všechny tyto úkony jsou pro každého klienta bezplatné!

 

Financování auta z dovozu bez rizika a starostí

Vozidlo v Itálii po prověření všech náležitostí zakoupíme z našich prostředků a dále pro vás vyřídíme s bankou splátky za výhodných podmínek. Dovoz aut ze zahraničí na splátky tedy nepředstavuje nekonečné vyřizování na úřadech, jak si mnozí mohou představovat. Vše je hotové během pár rychlých kroků.

Úrokové sazby jsou navíc stanoveny na nejnižší možné úrovni, aby zákazník zbytečně nepřeplácel koupený vůz. Pomůžeme vám takto financovat jak koupi a dovoz ojetých aut z Itálie, tak i nových vozidel.

Dovoz aut ze zahraničí na splátky už nemůže být pohodlnější. Využijete-li našich komplexních služeb, které kromě vyřízení financování vozidla a dovozu auta z Itálie zahrnují také pečlivou kontrolu kvality vybraného vozu a vyřízení veškerých formalit spojených s dovozem auta ze zahraničí, můžete si být jisti maximální spokojeností.

 

Vyřízení dovozu auta z Itálie na splátky v rekordním čase

Máme bohaté zkušenosti s dovozem aut ze zahraničí, i s financováním aut z dovozu za výhodných podmínek. Proto vyřídíme veškeré formality spojené s převodem a finančními službami ve velmi krátké lhůtě, abyste si auto ze zahraničí mohli užívat už po pár dnech od jeho výběru. Samotný dovoz aut z Itálie včetně dokumentace jsme schopni vyřídit cca do jednoho týdne!

 

Dovoz aut z Itálie a odborné poradenství

Máte libovolné dotazy týkající se dovozu aut ze zahraničí? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře na webu. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství a provedeme Vás předem celým procesem dovozu auta z Itálie krok za krokem. Poradíme Vám i v případě, že potřebujete vyřídit pojištění auta z dovozu za výhodných podmínek.

Ojetá auta z Itálie si díky financování auta z dovozu může dovolit skutečně každý!

Chcete-li získat podrobné informace o tom, jak probíhá dovoz aut z Itálie u naší společnosti? Kontakt najdete zde.

 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Naše firma se pravidelně účastní aukcí automobilů. Italské aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Itálie a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z ITÁLIE NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Itálie, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.