Korunní 2569/108, 101 00 Praha
Již 23 let stejné číslo: +420 603 737 626
info@dovozautzitalie.cz

Dovoz aut z Itálie po „Koroně“ ?

Dovoz aut z Itálie po „Koroně“ ?

Dovoz aut z Itálie od 3. června

Vážení zájemci o dovoz auta z Itálie. Vzhledem k tomu, co se stalo a stále děje, tak oznamuji, že opět začne dovoz aut z Itálie, jakmile dojde k úplnému otevření hranic.

To by podle naší „ částečně otevírací vlády“ mělo být v 3. června. Pokud to tak bude, je nyní otázkou, ale říkají to. Je to z několika důvodů.

1. Při návratu do ČR budeme muset mít testy na Coronavir.

2. Dovoz auta (motorky, čtyřkolky) z Itálie pouze na kamionu, nebo s podvalníkem a eurolicencí na přepravu. Nicméně musíme si všichni uvědomit, že tato cesta je opravdu časově náročná, je to o ještě větší opatrnosti a zodpovědnosti. Žádných 130 nebo 140 km/h po dálnici, ale pěkně jako kamiony, vč. kolon v uzavírkách apod. A to se dá občas zkousnout, ale každou cestu? To si nikdo, kdo to nezažil neumí představit 🙂. Jet 3.000 km v kamionu, nebo s podvalníkem…

3. Pokud jedeme pro auta do Itálie, tak umíme zařídit vše potřebné a po dovozu vydáváme českou převozní SPZ, která klientovi zůstane, českou převozku máte v ceně při dovozu auta nejen z Itálie. Je to i pro Vás lepší z několika důvodů, mimo jiné už jen z důvodu cesty na českou STK, kde si uděláte evidenční kontrolu apod.

4. Dojde k omezení dovozů aut z Itálie. Poněvadž, když si uvědomím, jaké jsme jeli „bomby“, tak to nebylo úplně normální… Tudíž bych to aktuálně viděli na maximálně 2 cesty d Itálie měsíčně a tohle chceme dodržovat. Děkujeme moc za pochopení.

Kvalita služeb při dovozu auta zůstává

Samozřejmě kvalita služeb při dovozu auta, náš přístup ke klientům se nijak nezmění, nemějte obavy 🙂. Stále pracujeme tak, aby dovoz auta dával a vycházím lidem maximálně vstříc.

Dovoz aut s pravidly Autoimportgroup.cz Stále platí: Cena za dovoz auta je konečná a bez příplatku, stále platí i jiné naše standardy, na které jsou zájemci o dovoz auta s Dovozautzitalie.cz zvyklí. Zkrátka, co se domluví, tak platí a nepotřebujeme na to obsáhlé smlouvy, zálohy a jiné právní nesmysly.