Dovoz prověřených aut z Itálie bez rizik přináší s využitím služeb naší společnosti výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky aut na italském trhu a jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem. Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je uveden postup, jak celý dovoz auta probíhá.

Jak celý proces nákupu automobilu v Itálii z pohodlí domova vypadá?

  1. Kontakt: Klient nás bezplatně a zcela nezávazně kontaktuje telefonicky, e-mailem nebo přes formulář na webu s konkrétní specifikací vozu nebo s odkazem na konkrétní automobil vybraný na italském serveru či v naší inzerci.
  2. Informace o voze: Klient na základě našeho ověření vozidla u prodávajícího v Itálii obdrží získané podrobné informace o voze.
  3. Prověření dat: Vybraný automobil (vybrané automobily) zkontrolujeme v české a italské databázi pro prověření originality dat a minulosti, z důvodu vyloučení odcizení vozu, závazku vůči leasingu či jiné třetí osobě. Dále proběhne kontrola stavu kilometrů, historie servisu a dalších dostupných dat.
  4. Ověření na místě: Pokud automobil projde procesem ověřování pravosti dokumentů a originality dat, je předán ke kontrole jednomu z našich proškolených a zkušených techniků, kteří se přímo z místa on-line spojí s klientem prostřednictvím VIDEO HOVORU. V branži dovozu aut je tato služba zcela ojedinělá a umožní klientovi být v podstatě přítomen samotné prohlídce, avšak bez nutnosti časově náročné cesty. Součástí prohlídky je vytvoření podrobné fotodokumentace a podrobného reportu. Zároveň je to první okamžik, kdy si klient prostřednictvím VIDEO HOVORU své vybrané auto opravdu „prohlédne“. Co zjistíme, analyzujeme, učiníme z toho závěr a tento závěr s vámi probereme.
  5. Nastane-li situace, že náš technik objeví jakékoliv pochybnosti při kontrole auta, auto nezakoupí a vyráží se na prohlídku dalšího vybraného vozidla, bez ohledu na vzdálenost. Tento přejezd je zcela bezplatný a nic zákazníka nebude stát bez ohledu na najeté kilometry. Zakládáme si na vysoké kvalitě a nekoupíme vždy vůz, který neodpovídá představám klienta a našim standardům. Pokud se nekoupí ani druhý vůz v pořadí, je možné přejezd na další za stejných podmínek. Může se stát, že dojde k situaci, že klient nevybere po dohodě s technikem žádný vůz. Pokud budou auta stát za starou belu, budete se moci rozhodnout proces ukončit, tady si ale budeme muset mezi sebou vyúčtovat cestovní náklady náklady, dálniční poplatky a čas našich lidí. Rádi bychom to dělali zadarmo, ale to nám bohužel složenky za energie a nájem nezaplatí.
  6. Transport: Má-li klient o vůz zájem, je zakoupené vozidlo transportováno na pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, kde následně proběhne dovozová technická kontrola, emise a evidenční kontrola. Po dohodě je možné na vůz vyřídit české SPZ nebo si vůz klient přebírá na 10-denní české převozní značce.
  7. Doplňkové služby: Po dovozu je možné zákazníkovi, pokud si bude přát, zařídit doplňkové služby – základní servisní úkony, zajištění či přezutí pneumatik, vyčištění vozidla, přeleštění vozu atd. Vše za velmi výhodné ceny.
  8. A je hotovo: Auto dostává českou značku a je připraveno pro svého nového majitele.

Komfortní služba dovozu ojetých, předváděcích i nových aut z Itálie je naší společností extrémně propracovaný systém, kde jsme schopni neuvěřitelně rychle zareagovat na vybraná vozidla, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem a zasíláním podrobných informací o průběhu celého postupu dovozu, díky síti techniků, které máme k dispozici přímo v Itálii.

Orientujeme se výhradně na nabídky spolehlivých a ověřených italských prodejců. Při nákupu vozidlo důkladně prohlédneme, zda jeho technický a vizuální stav odpovídá představám našeho zákazníka. Ke koupi vás v žádném případě nebudeme tlačit. Máme-li o vozidle pochybnosti, na nevhodnost koupě vás vždy upozorníme.

Jsme připraveni nalézt auto podle vašeho přání. Rádi také zajistíme koupi nového, předváděcího či ojetého vozu z Itálie, který si najdete na internetu sami. V takovém případě pro vás vůz ověříme a poskytneme Vám veškerý poradenský servis.

Firemní zákazníci, plátci DPH, mají při koupi vozu u našich obchodních partnerů možnost přímé platby osvobozené od DPH.

Ušetřete si mnoho starostí, vyberte si Váš vysněný vůz v pohodlí domova bez časové tísně a vše od prohlídky auta až po vyřízení formalit nechte na našich odbornících.